Lyžařská bunda Phenix Lightning

10 790,00 Kč
Vč. DPH

Pánská péřová bunda z nové řady luxusní značky PHENIX s nejmodernějšími technologiemi.

  • 2x boční kapsy na zip
  • 1x náprsní kapsa
  • vodní sloupec 20.000 mm
  • Thunderon - membrána pro vytvoření a udržení tělesného tepla
Velikost
Barva
Počet ccc
Poslední kusy skladem

 

Bezpečný nákup

 

Výměna zboží zdarma

Sportovní bunda přiléhavého střihu. Bunda z nejmodernějšího strech materiálu pro aktivní pohyb, nejmodernější zpracování střihu pomocí Laseru, mnoho technických vychytávek. Kvalitní nepromokavá bunda s vodním sloubcem 20.000 mm.

Seamless Laser Cutting - nejmodernější technologie střihů. Výsledkem řezání materiálů pomocí laseru je přesný řez se zataveným okrajem bez volných vláken na okraji. Laserový paprsek o vysoké intenzitě zaměřený do konkrétního bodu vytváří lokální teplo, které umožňuje svařovat předem definované oblasti výrobku.

Digenite Thermo technologie obsahuje vlákna Thunderon pro vytvoření a udržení tělesného tepla. DigeniteThermo je izolační materiál z keramického kompozitu reagující na světlo (sluneční světlo a jiné zdroje světla), který následně promění na infračrevené vlnění (krátké a dlouhé), neviditelné pro lidské oko. Přijímá exotermní teplo z přirozeného slunečního světla a vaši tělesné energie a toto teplo udrží. Digenite Thermo materiál absorbuje toto vlnění k výrobě a udržení tepla. Dále má Thunderon Digenite Thermo materiál silné antimikrobiální vlastnosti a schopnost minimalizovat vznik elektrostatické elektřiny.

CR-16122-050
1 ks

Parametry

Aktivita
Na lyže

Specifické reference